Pakowanie próżniowe

Przygotowanie i przechowywanie odważonej porcji zmielonych ziaren wymaga odpowiedniego pakowania. Każda saszetka jest pakowana próżniowo, bezpośrednio po zmieleniu. Pakowanie próżniowe doskonale przedłuża świeżość ziaren. 

 

Smak i aromat zmielonej kawy zostaje szczelnie zamknięty w biodegradowalnej folii. Nawet po kilku tygodniach od mielenia nasza kawa smakuje i pachnie tak, jakby została przed chwilą zmielona w profesjonalnej kawiarni specialty! 

Podczas pakowania kontrolujemy wilgotność oraz dbamy o czystość i higieniczne środowisko pracy. Zmielone ziarna są szczelnie zgrzewane, a następnie sprawdzamy  trzykrotnie szczelność saszetki: podczas pakowania i bezpośrednio po nim, przy sprawdzaniu gramatury oraz przy przygotowaniu przesyłek. 

 

 

 

Wierzymy, że kawa jakości specialty sprawi Wam przyjemność gdziekolwiek tego zapragniecie, bez używania wielu sprzętów! 

 


Dokładamy najwyższej staranności, aby każda saszetka była szczelna i utrzymywała niezapomniany smak i aromat świeżo zmielonej kawy przez długie tygodnie. 

Czasami jednak coś może pójść nie po naszej myśli, dlatego w trosce o Waszą satysfakcję przygotowaliśmy szybką ścieżkę reklamacji. 

 

Wyślij do nas e-mail ze zdjęciem rozszczelnionej saszetki i numerem zamówienia, a priorytetowo wyślemy do Ciebie nową! W tym celu przygotowaliśmy specjalną skrzynkę rozszczelnionasaszetka@zaparzmnie.pl 

 
Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl